Kas mēs esam

SIA „KATKOM” savu darbību uzsāka 2015. gadā un specializējas hidroabrazīvās griešanas jomā. Mēs piedāvājam kvalitatīvus, plaša profila hidroabrazīvās griešanas pakalpojumus. Mums ir svarīgs katrs pasūtījums, tāpēc cenšamies nodrošināt individuālu pieeju katram klientam.

Pieņemot jau gatavus klientu pasūtījumus un rasējumus vēlamajam projektam, kā arī sniedzot konsultācijas un palīdzot rast atbilstošu risinājumu, atkarībā no pasūtījuma mērķa, klienta vēlmēm un vajadzībām.

Mūsu galvenie mērķi ir nodrošināt laicīgu un kvalitatīvu pasūtījumu izpildi, kā arī nodrošināt vislabāko cenu starp konkurentiem un elastīgus apmaksas nosacījumus.

Ar ko mēs strādājam

Mēs strādājam ar hidroabrazīvās griešanas iekārtu Water Jet Sweden ar trīs griešanas galvām. Ar šīs iekārtas griešanas tehnoloģiju ir iespējams sagriezt jebkuras cietības pakāpes materiālus pēc divdimensionāla rasējuma ar taisnām vai liektām griešanas līnijām.

Tehniskie parametri:

  • Maksimālais X ass garums: 3000 mm
  • Maksimālais Y ass platums: 2000 mm
  • Maksimālais Z ass augstums: 200 mm

Kas ir hidroabrazīvā griešana

Hidroabrazīvā griešana – tas ir unikāls griešanas veids, kur ļoti augsta ūdens spiediena padeve tiek kombinēta ar abrazīvu – smiltīm līdzīgu materiālu, kura katrs graudiņš ir ass un šķautņains, tādēļ šīs kombinācijas rezultātā var tikt sagriezts jebkuras cietības un sarežģītības pakāpes materiāls!

Mūsu partneri

lykkegaard

LYKKEGAARD Latvia

lago logo

LAGO Stone & Furniture

was

Water Jet Sweden