Flīžu griešana

Flīžu griešana

Mēs piedāvājam plašu flīžu griešanas pakalpojumu klāstu, nodrošinot augstu kvalitāti un precizitāti katrā izstrādājumā. Mūsu aprīkojums ļauj strādāt ar dažāda izmēra flīzēm, sākot no maza formāta līdz lielformāta flīzēm. Materiāla biezums, ar kuru strādājam, svārstās no 3 mm līdz 30 mm, kas ļauj apstrādāt gan plānas, gan biezākas flīzes.

Mēs specializējamies dažādu materiālu, tostarp akmens, keramikas un citu, griešanā. Ar savu pieredzi un profesionālu pieeju esam gatavi griezt jebkuras formas un izmēra flīzes, pielāgojoties klienta individuālajām prasībām.

Flīžu izmēri, ar kuriem mēs strādājam, sākas no 30×30 cm un var sasniegt iespaidīgus 120×300 cm. Tas sniedz mūsu klientiem iespēju izveidot dažādus dizainus un dizaina risinājumus, tostarp virtuves virsmas ar izgriezumiem priekš plīts un izlietnes, dekoratīvās rozetes, grīdlīstes, mozaīkas uc.

Tāpat mūsu uzņēmums spēj griezt dažādu formu flīzes, ieskaitot sarežģītus ģeometriskus elementus. Mēs garantējam katra griezuma augstāko precizitāti un precizitāti, nodrošinot perfektu atbilstību klienta specifikācijām un projekta prasībām.